مشاوره جهت تبلیغات
تحلیل تکنیکال روز

بررسی رمزارز SAND

۱۷ دی ۱۴۰۲

نمودار سند در تایم فریم روزانه با برخورد به محدوده مقاومتی ۰.۷ دلار، اصلاح عمیقی را تجربه کرده است. به نظر می رسد با از دست رفتن قیمت ۰.۴۵ دلار، ریزش بیشتری را تا نواحی اوردر بلاک روزانه این رمزارز در محدوده‌ حمایتی ۰.۳۶ تا ۰.۴ دلار داشته باشیم.
همچنین در صورت رشد قیمت باید سووینگ قبلی سند پرقدرت شکسته شود تا بتواند از این مقاومت، خودش را به قیمت‌های بالاتر در محدوده روانی ۰.۹ تا ۱ دلار برساند.

۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

طبق چارت تایم‌فریم روزانه از رمزارز SAND همانطور که مشاهده می‌شود، قیمت موفق به شکست خط روند بلندمدت نزولی خود شده است. معمولا پس از شکست یک روند معتبر، بازار وارد فاز تریدینگ رنج می‌شود و تلاش می‌کند تا خود را بالای خط روند شکسته‌شده تثبیت کند.

در حال حاضر قیمت در حال تکمیل پولبک به ترند شکسته شده است و همچنین به کف رنج در محدوده ۰.۵۳ دلار رسیده و درحال فشرده شدن است.در صورتی که در این نواحی قیمت بتواند خودش را تثبیت کند و فشار خریداران مشاهده شود ، پتانسیل رشد تا سقف تریدینگ رنج و مقاومت‌های مشخص شده وجود خواهد داشت.

باید به این نکته توجه کرد که در صورت از دست رفتن کف تریدینگ‌رنج و افزایش فشار فروشندگان، بازار می‌خواهد پولبک پایینی تشکیل دهد. در نتیجه در صورت عدم تثبیت بالای محدوده رنج، مسیر ریزش تا حمایت مهم ۰.۲۷ دلاری برای تکمیل پولبک پایینی،‌ هموار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا