تحلیل تکنیکال روزتحلیل نو

بررسی رمز ارز لایت‌کوین – سوم خرداد

مطابق چارت ۴ساعت رمز ارز لایت‌‌کوین همانطور که مشاهده می‌‌کنید قیمت پس از حمایت در محدوده ۶۵ دلاری رشدی را تا سطح ۱۰۳ دلاری تجربه کرد و اکنون وارد فاز تریدینگ رنج شده است.

در حال حاضر قیمت به محدوده میانه کانال رنج، حمایت محدوده ۸۵ الی ۸۲ دلار نزدیک شده است. همچنین با توجه به تایم فریم پایین‌تر، قیمت تا کنون حدود ۵۰٪ موج صعودی مینور را اصلاح کرده است و سناریو محتمل ادامه روند صعودی تا سقف محدوده رنج است.

در صورتی که قیمت موفق به تثبیت بالای محدوده ۸۵ الی ۸۲ دلار شود و یک کندل صعودی روزانه قوی تشکیل شود، مسیر رشد تا محدوده مقاومتی ۱۰۰دلار سقف رنج، هموار خواهد شد؛ اما در صورتی که محدوده حمایتی گفته شده از پایین شکسته شود و شاهد فشار فروشندگان در بازار باشیم، پتانسیل ریزش تا کف تریدینگ رنج محدوده ۷۵ دلار برای رمزارز لایت‌کوین به وجود می‌آید.

پلتفرم سنتیمنت نیز در آخرین بررسی خود عنوان کرد که با توجه به فعالیت وال‌های لایت‌کوین، احتمالا قیمت LTC را قبل از هاوینگ افزایش می‌یابد.

در گزارش جدیدی، Santiment می‌گوید که انتظار می‌رود هاوییگ پیش‌رو، که میزان کوین‌های در گردش را نصف کاهش می‌دهد، می‌تواند تأثیر مثبتی بر قیمت لایت‌کوین داشته باشد. Santiment می‌گوید که حجم لایت‌کوین در زنجیره به سرعت در حال افزایش است و اگر ادامه پیدا کند، نویدبخش رشد قیمت خواهد بود.

“اگر این روند افزایش حجم زنجیره ای ادامه یابد، قطعاً نشانه ای قوی از این خواهد بود که برخی از بازیگران بزرگ شروع به سرمایه گذاری های خود روی لایت‌کوین می‌کنند. به طور مشابه، تعداد آدرس‌های منحصربه‌فردی که در شبکه لایت‌کوین در تعامل بودند، به شدت افزایش یافت و ناگهان به بالاترین حد یک سال اخیر رسید، درست زمانی که قیمت درحال تشکیل کف های پایین‌تر است.

سنتیمنت می گوید که حجم معاملات ممکن است در مدت زمان کم کاهش یابد، اما در اواسط ژوئن دوباره افزایش یابد زیرا معامله گران شروع به پیش بینی رویداد هاوینگ می کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا