اینوستونومی
تحلیل تکنیکال روز

تحلیل تکنیکال FTM

۲۰ فروردین ۱۴۰۳

نمودار فانتوم را در تایم‌فریم روزانه مشاهده می‌کنید، قیمت به محدوده مقاومت ۱.۰۲ تا ۱.۰۲۶ دلار واکنش نشان داده و اصلاحی را داشته است. با توجه به اینکه روند صعودی قیمت همچنان حفظ شده است و پولبکی نیز به ناحیه حمایت ۰.۶۵ تا ۰.۸ دلار داشته‌ایم، لذا در همین محدوده می‌توان بصورت پله‌ای وارد معاملات خرید شد و اهداف سقف قبلی، محدوده ۱.۵ دلار و ۲ دلار در میان‌مدت در دسترس خواهد بود.


۲ اسفند ۱۴۰۲

نمودار FTM را در تایم‌فریم روزانه مشاهده می‌کنید. قیمت در تایم‌فریم‌ روزانه در یک محدوده رنج بزرگ در حال نوسان است. قیمت در ناحیه گرانفروشی این محدوده قرار دارد. همچنین گام صعودی اخیر قیمت نسبت به گام صعودی و نزولی قبل از خود به مراتب قدرت کمتری دارد و این موضوع احتمال حرکت قیمت در جهت ریزش را افزایش می‌دهد. از طرف دیگر، قیمت به سطح ۵۰٪ گام ریزشی قبل برخورد کرده و به آن واکنش داده است.
قطعا حرکات قیمت به طور دقیق قابل پیش‌بینی نیست، اما شرایط این رمزارز برای موقعیت‌های خرید در تایم‌فریم‌های کوچک‌تر مناسب ارزیابی نمی‌شود. برای اطمینان از ریزش بیشتر می‌توان از خط روند رسم شده و نفوذ قیمت به آن بهره برد.

۲۳ دی ۱۴۰۲

نمودار فانتوم را در تایم فریم روزانه مشاهده می‌کنید، قیمت با برخورد به محدوده ۰.۶۵ دلار اصلاحی را تجربه کرده است. در محدوده حمایتی ۰.۱۵ تا ۰.۲ دلار قیمت پس از دوبار واکنش به این ناحیه رشد کرده است. در حال حاضر قیمت بین این دو محدوده بزرگ ذکر شده رنج شده است.

انتظار داریم پس از شکست مقاومت مذکور، قیمت به مقاومت‌های بعدی در قیمت‌های ۱ دلار و پس از آن ۱.۵ دلار برسد . اما حمایت‌های نزدیک به قیمت نواحی ۰.۳۵ دلار و ۰.۲۵ دلار خواهد بود که برای معاملات اسکلپ مناسب ارزیابی می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا