مشاوره جهت تبلیغات
تحلیل تکنیکال روزتحلیل نو

بررسی رمزارز FileCoin

[mcrypto id=”۷۰۲۰″]

۱۶ اسفند ۱۴۰۲

نمودار فایل در تایم‌فریم روزانه از کانال نزولی خود با قدرت خارج شده و به محدوده عرضه ۱۰ تا ۱۲ دلار رسیده است. در صورت عبور قیمت از این محدوده، اهداف ۱۶.۵ تا ۱۸ دلار در گام اول و محدوده ۲۷ تا ۳۰ دلار در مرحله بعدی در دسترس خواهد بود. اما در صورت کاهش قیمت این آلت‌کوین، سطوح ۴ تا ۵.۵ دلار و ۳.۵ دلار نواحی حمایت قیمت هستند. لازم به ذکر است حرکت اخیر قیمت کاهش مومنتوم صعودی را نشان می‌دهد، چرا که عمق اصلاح‌ها افزایش یافته و از شدت پرتابه‌های قیمتی کاسته شده است. لذا کم ریسک‌ترین ورود‌ها در پولبک به سطوح است. لازم به ذکر است که در معاملات خود از تاییدیه‌های کندلی استفاده کنید.


۱۱ آذر ۱۴۰۲

نمودار فایل‌کوین در تایم‌فریم روزانه در یک کانال نزولی در حال حرکت است. قیمت محدوده ۵ دلار را تست کرده و حمله‌ای به نقدینگی این ناحیه داشته است.

با توجه به رفتار خریداران و سماجت آن‌ها برای ایجاد اکستنشن‌های صعودی، انتظار می‌رود مومنتوم صعودی ایجاد شده ادامه‌دار باشد و در گام اول بتواند خط داینامیک قیمت را در محدوده‌های ۶.۵ تا ۷ دلار و مقاومت استاتیک را در محدوده ۹.۵ دلار ببیند.

با توجه به صعودی بودن قیمت بیت‌کوین و سایر آلت‌کوین‌ها، به نظر می‌آید قیمت می‌تواند از همین نواحی پامپ‌های جذابی داشته باشد و به حمایت‌های خود در قیمت‌های ۴ و ۳.۵ دلار واکنش‌های مناسبی نشان دهد.

لازم به ذکر است برای کاهش ریسک، ورودها همراه با رعایت مدیریت سرمایه و در حمایت‌ها انجام شود.


۱ مرداد ۱۴۰۲

مطابق چارت تایم‌فریم ۲ روزه رمز‌ارز فایل‌کوین، همانطور که مشاهده می‌شود قیمت درون یک کانال نزولی بلند‌مدت درحال نوسان است و با هر بار رسیدن قیمت به سقف این کانال، بازار با فشار فروشندگان مواجه می‌شود.

درحال حاضر قیمت برای بار چهارم به سقف این کانال نزدیک شده است و انتظار این است که قیمت به روند نزولی خود ادامه دهد. در حال حاضر در تایم‌فریم پایین‌تر، قیمت خط صعودی را به سمت پایین شکسته و اکنون درحال تکمیل پولبک است. همچنین، محدوده ۴.۵ الی ۵ دلار یک محدوده داینامیک و استاتیک مهم برای ما است و در صورت رسیدن قیمت به این ناحیه و مشاهده فشار فروشندگان و تشکیل کندل نزولی قوی روزانه، مسیر ریزش تا حمایت ۲.۲ دلار هموار خواهد شد.


۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

مطابق نمودار در تایم‌فریم روزانه، همانطور که مشاهده می‌شود، روند اصلی و بلند مدت نزولی است اما رمزارز FIL پس از رشد ۳۰۰ درصدی که از محدوده ۲.۵ تا ۹.۵ دلار تجربه کرد و پس از برخورد به سقف کانال اصلی نزولی، با فشار فروشندگان مواجه شد و حدود ۳ ماه است که در حال اصلاح موج صعودی قبلی است.

اکنون حدودا ۶۰ درصد موج صعودی را اصلاح کرده و به محدوده حمایتی پرتقاضایی رسیده است. قیمت در تایم‌فریم روزانه مشکوک به تشکیل الگوی وج یا همان کنج است و اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار دارد.

با توجه به چارت در تایم‌فریم ۴ ساعته، همانطور که مشاهده می‌شود، بازار در فاز تریدینگ رنج است و در حال حاضر قیمت به محدوده کف رنج یعنی ناحیه ۴.۲ دلار رسیده و درحال کف سازی است. شرط ادامه روند صعودی و پایان موج اصلاحی، شکست از سقف کانال مینور نزولی رسم شده و تثبیت قیمت بالای کف رنج در محدوده ۴.۷ دلار است. در صورت مشاهده فشار خریداران و تثبیت بالای نواحی ذکر شده، مسیر صعود تا سقف تریدینگ رنج و محدوده‌های مقاومتی رسم شده، هموار خواهد شد.

اما در صورت مشاهده فشار فروش در سقف کانال نزولی مینور و از دست رفتن کف رنج و حمایت ۴.۱ دلار، روند نزولی برای رمزارز فایل کوین ادامه‌دار خواهد بود و مسیر ریزش تا حمایت ۳.۷ دلار هموار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا