بررسی رمز ارز FileCoin – سی و یکم اردیبهشت

مطابق نمودار در تایم‌فریم روزانه، همانطور که مشاهده می‌شود، روند اصلی و بلند مدت نزولی است اما رمزارز FIL پس از رشد ۳۰۰ درصدی که از محدوده ۲.۵ تا ۹.۵ دلار تجربه کرد و پس از برخورد به سقف کانال اصلی نزولی، با فشار فروشندگان مواجه شد و حدود ۳ ماه است که در حال اصلاح موج صعودی قبلی است.

اکنون حدودا ۶۰ درصد موج صعودی را اصلاح کرده و به محدوده حمایتی پرتقاضایی رسیده است. قیمت در تایم‌فریم روزانه مشکوک به تشکیل الگوی وج یا همان کنج است و اندیکاتور RSI در محدوده اشباع فروش قرار دارد.

با توجه به چارت در تایم‌فریم ۴ ساعته، همانطور که مشاهده می‌شود، بازار در فاز تریدینگ رنج است و در حال حاضر قیمت به محدوده کف رنج یعنی ناحیه ۴.۲ دلار رسیده و درحال کف سازی است. شرط ادامه روند صعودی و پایان موج اصلاحی، شکست از سقف کانال مینور نزولی رسم شده و تثبیت قیمت بالای کف رنج در محدوده ۴.۷ دلار است. در صورت مشاهده فشار خریداران و تثبیت بالای نواحی ذکر شده، مسیر صعود تا سقف تریدینگ رنج و محدوده‌های مقاومتی رسم شده، هموار خواهد شد.

اما در صورت مشاهده فشار فروش در سقف کانال نزولی مینور و از دست رفتن کف رنج و حمایت ۴.۱ دلار، روند نزولی برای رمزارز فایل کوین ادامه‌دار خواهد بود و مسیر ریزش تا حمایت ۳.۷ دلار هموار می‌شود.

منبع : Arznow

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *