مشاوره جهت تبلیغات
تحلیل تکنیکال روزتحلیل نو

بررسی دامیننس تتر

 • روند اصلی صعودی ، روند تایم‌فریم پایین رنج
 • روند اصلی صعودی ، روند تایم‌فریم پایین رنج
 • سطوح حمایتی مهم پیش‌روی قیمت محدوده ۷.۲۰٪ الی ۷.۳۰٪
 • سطوح مقاومتی مهم پیش‌روی قیمت محدوده ۷.۹٪ الی ۸٪
 • سناریو محتمل اصلاح قیمت تا محدوده حمایتی مشخص شده ، تثبیت بالای آن و مشاهده فشار خرید در بازار برای ادامه روند صعودی تا محدوده مقاومتی مشخص شدهبا توجه به چارت روزانه دامیننس تتر، پس از رشد سریعی که این شاخص طی یک سال گذشته تجربه کرده، اکنون در فاز رنج بلند مدت قرار دارد. سقف ۹.۵٪ و کف ۵.۶٪ محدوده رنج تایم‌فریم روزانه و اصلی ما است .همچنین درون محدوده رنج اصلی، یک محدوده رنج کوچک‌تر که از قبل مشخص شده بود، مشاهده می‌شود. سقف ۸٪ و کف ۶.۵٪ محدوده و زون رنج رسم شده ما است. مطابق چارت در تایم‌فریم ۴ ساعته که در عکس پایین مشاهده می‌شود محدوده رنج کوچک‌ را کامل بررسی می‌کنیم.

  همانطور که مشاهده می‌شود، شاخص پس از رسیدن به سقف تریدینگ رنج در محدوده ۷.۸۸٪ با فشار فروشندگان روبرو شد و حدود ۷درصد ریزش و اصلاح قیمت را تجربه کرد. اکنون شاخص دامیننس تتر به محدوده حمایتی داینامیک و استاتیک مهم کف کانال صعودی رسم شده و محدوده میانه زون رنج رسیده است و با مشاهده فشار خرید و تثبیت بالای ۷.۵ ٪ ، پتانسیل رشد تا سقف رنج محدوده مقاومت ۷.۸۸٪ یک بار دیگر فراهم می‌شود.

  اما در صورتی که کف کانال صعودی و حمایت میانی زون رنج در محدوده ۷.۲٪ از دست برود، شاخص دامیننس تتر به سمت کف محدوده رنج پیشروی می‌کند.

  می‌توان نتیجه گرفت با توجه به چارت بیت‌‌‌کوین و شاخص دلار، سناریو محتمل میان مدت دامیننس تتر، ادامه موج صعودی پس از پایان موج کوچک نزولی اصلاح است. انتظار می‌رود طی هفته‌های آینده دامیننس تتر در همین نواحی به صورت رنج حرکت کند و موفق به تثبیت بالای محدوده داینامیک و استاتیکی در ناحیه ۷.۲٪ الی ۷.۳٪‌ شود ، و در نهایت با مشاهده فشار خرید و تشکیل یک کندل صعودی قوی در تایم فریم روزانه ، روند صعودی میان‌مدت ادامه دار باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا