اینوستونومی
تحلیل تکنیکال روز

تحلیل تکنیکال KAS

۷ اسفند ۱۴۰۲

همانطور که در تحلیل گذشته اشاره کردیم، نمودار Kaspa‌ در تایم فریم ۴‌ساعته از حمایت مشخص شده در محدوده ۰.۱ دلار حدود ۹۰ درصد رشد کرده است. حرکت قیمت نشان می‌دهد این آلت‌کوین در یک کانال صعودی در حال حرکت است. همچنان با توجه به مومنتوم صعودی قیمت انتظار پولبک به محدوده ۰.۱۴ تا ۰.۱۵۵ دلار را خواهیم داشت. حمایت دیگری در محدوده ۰.۱۳ دلار قرار دارد که می‌تواند تلاقی حمایت استاتیک و داینامیک قیمت باشد که از این حیث برای خریداران حائز اهمیت است.


۱ بهمن ۱۴۰۲

نمودار کسپا در تایم فریم ۴ساعته پس از رشد اخیر در حال اصلاح کامپلکس خود است و در رنج بین دو محدوده در حال نوسان است. در محدوده‌های کف رنج حمایت ۰.۰۹۵ تا ۰.۱ دلار را داریم که در صورت شکست و تثبیت زیر این ناحیه، قیمت می‌تواند تا محدوده ۰.۰۷ تا ۰.۰۸ دلار کاهش پیدا کند.

همچنین حمایت دیگری در محدوده ۰.۰۵ تا ۰.۰۵۳ دلار وجود دارد که به لحاظ تجمیع نقدینگی و محدوده فلیپ شده حائز اهمیت است. اما در طرف مقابل محدوده‌های مقاومتی ۰.۱۳ دلار و سقف رنج در محدوده ۰.۱۵ دلار را خواهیم داشت که در صورت شکست پرقدرت، پتانسیل رشد قیمت به اندازه گام حرکت قبلی وجود دارد و قیمت محدوده مقاومتی ۰.۱۹ دلار را می‌تواند لمس کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا