مشاوره جهت تبلیغات
تحلیل تکنیکال روز

تحلیل تکنیکال DOGE

۷ بهمن ۱۴۰۲

نمودار دوج‌کوین در تایم فریم روزانه به محدوده عرضه ۰.۱۰۵ تا ۰.۱۱۲ دلار واکنش نشان داده و اصلاحی را داشته است. رفتار اخیر معامله‌گران از ضعیف شدن فشار فروش و افزایش فشار خرید تا لحظه نگارش این متن حکایت دارد. اگر این حرکت معامله گران از نوع دستکاری (Manipulation) قیمت نباشد، در صورت عبور از مقاومت ۰.۰۹۰۷ دلار انتظار رشد تا محدوده‌های ۰.۱۰۴ تا ۰.۱۱۲ دلار را خواهیم داشت.
لازم به ذکر است که قیمت در یک بازه بلندمدت بین محدوده ۰.۰۵۷ تا ۰.۱ دلار در حال نوسان است که خروج پرقدرت از هر سمت این رنج، معامله‌گران زیادی را همراه خواهد کرد.

۱۰ دی ۱۴۰۲

نمودار روزانه دوج‌کوین به محدوده عرضه فروشندگان رسیده و پس از رشد ۳ ماهه اخیر اکثر رمزارزها، رشد این میم‌کوین با رسیدن به محدوده ۰.۱ تا ۰.۱۱ دلار متوقف شده و قیمت آن در حال اصلاح است. در بین سایر میم‌کوین‌ها دوج و شیبا کمترین رشد را تجربه کرده‌اند و دوج‌کوین، با توجه به فشردگی قیمت، پتانسیل رشد و حمله به مقاومت‌های خود در محدوده‌های ۰.۱۶ تا ۰.۲ دلار را خواهد داشت. انتظار داریم با شکسته شدن رنج ایجاد شده در مقاومت ۰.۱۱ دلار، قیمت بتواند رشدی را تجربه کند. محدوده قیمتی ۰.۰۸۶ ناحیه حمایتی قیمت در کوتاه مدت و محدوده حمایتی ۰.۰۷ دلار در میان مدت نواحی جذابی برای خریداران خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا