اینوستونومی
تحلیل آن‌چین روزتحلیل نو

بررسی آن‌چین ADA

۱۳ شهریور ۱۴۰۲

طبق اطلاعات سنتیمنت، با وجود افت قیمت ADA و روند ضعیف آن، حجم تراکنش‌های آن‌چین کاردانو همچنان در حال افزایش است. حجم جابه‌جایی‌های آنچین ADA از اواخر ژانویه ۱۷۲۶٪ رشد داشته است که مقدار قابل توجهی است. لازم به ذکر است که افزایش کاربرد یک توکن می‌تواند نقش مهمی را در رشد قیمتی آن ایفا کند.

به علاوه، حجم گفت‌و‌گو‌های مربوط به ADA در شبکه‌های مجازی افزایش یافته است. ترند شدن در فضای مجازی نیز یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت یک دارایی محسوب می‌شود.


۹ شهریور ۱۴۰۲

با وجود افت قیمت ADA، به نظر می‌رسد که جامعه کاربران کاردانو در حال بزرگ‌تر شدن است. طبق اطلاعات آن‌چین، تعداد آدرس‌های منحصر به فرد از ابتدای آپریل ۶٪ افزایش یافته و از ۴.۰۲ میلیون ولت به ۴.۲۶ میلیون ولت رسیده است. تعداد نمایندگان شبکه نیز در این مدت ۳۰ هزار واحد افزایش یافته است. در این فاصله زمانی ۱۵۱ روزه، شبکه به صورت میانگین ۱۶۰۰ ولت جدید را در هر روز ثبت کرده است.
در عین حال، قیمت توکن ADA از اول آپریل از ۰.۴ دلار به حدود ۰.۲۶ دلار رسیده است. این افت قیمت ۳۵ درصدی در بازه زمانی ۱۵۱ روزه‌ای اتفاق افتاده که تعداد آدرس‌های شبکه با نرخ ثابتی در حال رشد بوده است. تا زمانی که کاربرد و پذیرش شبکه و اکوسیستم کاردانو افزایش یابد، در بلند مدت می تواند به عملکرد بهتر قیمت ADA کمک کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا