مشاوره جهت تبلیغات
ارز دیجیتال

معرفی ۱۰ تا از بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی معتبر که باید بشناسید!

تحریم‌های مالی در ایران و عدم دسترسی به منابع اطلاعاتی خوب، باعث شده که فعالیت در زمینه ارزهای دیجیتال، با ریسک و نگرانی‌های زیادی همراه باشد. با این حال اگر معاملات خود را در یک صرافی مطمئن انجام دهید، تا حد زیادی ریسک شکست را کاهش خواهید داد.

در این مطلب به معرفی ۱۰ مورد از صرافی‌هایی که به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی شناخته می‌شوند و خدمات خوبی به کاربران ایرانی ارائه می‌کنند، می‌پردازیم. اگر قصد انجام معاملات ارزهای دیجیتال را دارید و به دنبال بستری امن می‌گردید، با ما در وب سایت ارزنو همراه باشید.

بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی کدام است؟

صرافی ارز دیجیتال، پلتفرم یا بستری است که معامله‌گران در آن به خرید و فروش، نقل و انتقال و به‌طور کل تراکنش و مبادلات مالی رمز ارزها می‌پردازند. در واقع صرافی را می‌توان بستری میان خریدار و فروشنده عنوان کرد که از هر دو طرف سودی دریافت کرده و در ازای آن، تراکنش درخواستی را به شیوه‌ای مطمئن انجام می‌دهد.

در بیشتر صرافی‌های ارز دیجتال، خرید، فروش ارز و تبدیل آن‌ به ارزهای دیگر، سه خدمت اصلی برای کاربران محسوب می‌شوند. در ادامه با ۱۰ صرافی معتبر ایرانی که بهترین خدمات را در زمینه‌های گفته شده ارائه می‌کنند، آشنا خواهید شد.

 

 

iranian-crypto-exchange-1

۱. صرافی اکسیر

اکسیر یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی در زمینه معاملات ارزهای دیجیتال است که تلاش اصلی آن فعالیت در جهت استانداردهای بین‌المللی این صنعت است. این صرافی که جزو صرافی‌های نسبتا تازه‌کار محسوب می‌شود، در حال حاضر با تعداد محدودی ارز فعالیت می‌کند. اما پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک ارزهای بیشتری را پشتیبانی کند.

مزایا

۱. پشتیبانی سریع
۲. امکان واریز و برداشت کوین بدون واسطه
۳. رابط کاربری ساده
۴. دارای اپلیکیشن
۵. دارای پلتفرم آموزشی

معایب

۱. پشتیبانی محدود ارزها
۲. کارمزد نسبتا زیاد

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی 

 

 

iranian-crypto-exchange-2

۲. صرافی بیتمکس، بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

یکی دیگر از صرافی‌های جوان که در چند سال اخیر جزو قابل اعتمادترین صرافی‌ها بوده، صرافی بیتمکس است. این صرافی به دلیل تنوع بالای کوین‌ها، پشتیبانی ۲۴ ساعته، محیط کاربری ساده و… به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی نیز شناخته می‌شود.

مزایا
۱. پشتیبانی فوق‌العاده سریع و ۲۴ ساعته
۲. سازگاری با بیش از ۱۰۰ کوین
۳. دارای اپلیکیشن
۴. محیط کاربری ساده

معایب
۱. لزوم ارائه مدارک برای احراز هویت

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی 

 

iranian-crypto-exchange-3

۳. صرافی نوبیتکس

یکی دیگر از صرافی‌های خوب ایرانی که در لیست بهترین و معتبرترین صرافی‌ها نیز قرار دارد، صرافی نوبیتکس است. این صرافی را به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار خرید و فروش ارزهای دیجیتال هم می‌شناسند زیرا کاربران زیادیدر آن فعالیت کرده و از بیشتر رمز ارزها پشتیبانی می‌کند. سیستم‌های امنیتی به‌کار رفته در این صرافی جزو پیشرفته‌ترین‌ها هستند تا تمام معاملات صورت گرفته در بستر آن معتبر و ایمن باشند.

مزایا
۱. پاسخگویی سریع
۲. محیطی امن و نیاز به تایید دو مرحله‌ای
۳. رابط کاربری ساده
۴. مانیتورینگ هوشمند شبکه‌ها
۵. دارا بودن پلتفرم آموزشی
۶. پشتیبانی و سازگاری با ۹۱ ارز

معایب
۱. عدم برخورداری از معاملات ۲ طرفه

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی

 

 

iranian-crypto-exchange-4

۴. آبان تتر

یکی دیگر از صرافی‌های نسبتا جوان در حوزه ارزهای دیجیتال، آبان تتر است که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۷ آغاز کرده و امروزه در لیست بهترین‌ها قرار دارد. این صرافی به دلیل پشتیبانی و سازگاری با چیزی حدود ۴۰۰ رمز ارز، جزو معتبرترین صرافی‌ها است و کاربران با استفاده از خدمات آن می‌توانند همه معاملات خود را در یک بستر امن و راحت انجام دهند.

مزایا
۱. تعداد بالای ارزهایی که صرافی از آن‌ها پشتیبانی می‌کند
۲. رابط کاربری خوب و ساده
۳. برخورداری از پلتفرم آموزشی

معایب
۱. پاسخگویی با تاخیر و بیش از ۳۰ دقیقه
۲. کارمزدهای نامشخص و گاها سنگین
۳. عدم امکان انجام معاملات دوطرفه

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهه سایت اصلی

 

iranian-crypto-exchange-5

۵. صرافی رمزینکس، بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

صرافی رمزینکس را نیز می‌توان به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی معرفی کرد. این صرافی با همکاری تعدادی از دانشجویان برتر دانشگاه‌های تهران و شریف ایجاد شده و خدمات متنوع و باکیفیتی به معامله‌گران ارائه می‌کند. چیزی حدود ۱۳۰ رمز ارز در این صرافی قابل معامله هستند. این صرافی برای کاربران کم تجربه‌ای که به دنبال انجام معاملات حرفه‌ای هستند، بسیار مناسب است.

مزایا
۱. محیط کاربری امن
۲. پلتفرم آموزشی
۳. روش‌های مختلف پشتیبانی

معایب
۱. پاسخگویی ضعیف پشتیبان

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی

 

iranian-crypto-exchange-6

۶. صرافی اوکی اکسچنج

در سال ۱۳۹۶ یک صرافی دیگر به لیست صرافی‌های ایرانی برای خرید و فروش و معامله ارزهای دیجیتال اضافه شد که اوکی اسچنج نام داد. این صرافی به دلایل زیادی یکی از بهترین صرافی‌های ایرانی محسوب می‌شود، برای مثال در صرافی اوکی اکسچنج چیزی حدود ۷۰ پشتیبان فعالیت داشته و یکی از صرافی‌هایی است که بیشترین تعداد رمز ارز را دارد.

مزایا
۱. امنیت بالا برای انجام معاملات
۲. احراز هویت آنی
۳. امکان معامله چیزی حدود ۷۰۰ ارز دیجیتال
۴. کم‌ترین کارمزد دریافتی در میان دیگر صرافی‌ها

معایب
۱. عدم امکان چت آنلاین برای پشتیبانی

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی

 

iranian-crypto-exchange-7

۷. تترلند

از دیگر صرافی‌های ایرانی که با هدف ایجاد بستری امن برای مبادلات ارز دیجیتال روی کار آمد و امروزه جزو محبوب‌ترین صرافی‌های ایرانی است، تترلند را می‌توان نام برد. این بستر با هدف انجام مبادلات ارزی ریالی روی کار آمد و هنوز هم برای دست‌یابی به این هدف و ارائه بهترین خدمات در تلاش است.

مزایا
۱. تسویه فوری
۲. ابزار تبدیل سریع رمز ارز
۳. کارمزدهای رقابتی

معایب
۱. مشخص نبودن کارمزد (از ۰ تا ۴۹ درصد)
۲. کوین‌های محدود (۱۰۰ عدد)

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی

 

iranian-crypto-exchange-8

۸. والکس، بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی

یکی دیگر از صرافی‌هایی که با بیش از ۵ سال سابقه کار، به‌عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی شناخته می‌شود، صرافی والکس است. این صرافی امروزه لقب پیشرفته‌ترین پتلفرم مبادلاتی ارزهای دیجیتال ایران را نیز در اختیار دارد. در بازارهای معاملاتی و خرید و فروش‌های آنی این صرافی از پیشرفته‌ترین امکانات استفاده می‌شود تا خدمات ارائه شده به کاربران در بهترین سطح باشند.

مزایا:

۱. برخورداری از پیشرفته‌ترین امکانات برای انجام معاملات
۲. امکان ساخت کیف پول اختصاصی در صرافی
۳. سپرهای امنیتی مدرن و فوق پیشرفته
۴. تنوع کوین‌ها
۵. پشتیبانی فوری و حرفه‌ای

معایب:
۱. عدم امکان انجام معاملات دو طرفه
۲. کارمزدهای نامشخص از ۲ تا ۴ درصد
۳. رابط کاربری متوسط

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده سایت اصلی

iranian-crypto-exchange-9

۹. صرافی تبدیل

از دیگر پلتفرم‌های امنی که کاربران ایرانی می‌توانند در آن به خرید و فروش و معامله ارزهای دیجیتال بپردازند، صرافی تبدیل را می‌توان نام برد. این صرافی برای انجام معاملات اهرم‌دار و معاملات API یک انتخاب مناسب محسوب می‌شود. محیط کاربری این صرافی بسیار ساده است و حتی افراد آماتور در حوزه ارزهای دیجیتال هم به راحتی می‌توانند از آن استفاده کنند.

مزایا
۱. کارمزد پایین
۲. دارای اپلیکیشن اندروید
۳. رابط کاربری ساده

معایب
۱. محدودیت کوین‌ها
۲. عدم امکان چت آنلاین

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده صفحه اصلی

iranian-crypto-exchange-10

۱۰. صرافی اینانس

آخرین صرافی ایرانی که در لیست بهترین صرافی‌ها برای ایرانیان به معرفی آن می‌پردازیم، صرافی اینانس است. این صرافی از نظر تعداد کوین‌ها جزو بهترین‌ها محسوب می‌شود و بیشترین شبکه را پوشش می‌دهد. با توجه به محیط کاربری ساده، کاربران با هر میزان سابقه‌ای می‌توانند در این صرافی به فعالیت بپردازند.

تنوع بالا در رمز ارزها، امنیت و سرعت مناسب در ارائه خدمات چند مورد از اهداف این صرافی، به عنوان بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی هستند که تا امروز، به تمام آن‌ها دست پیدا کرده است.

مزایا:

۱. تنوع بالای کوین‌ها (بیش از ۷۰۰ ارز)
۲. پوشش شبکه‌های مختلف
۳. سرعت بالای انجام معاملات
۴. واریز آنی سود
۵. امنیت بالا

معایب:

۱. کارمزد بالا
۲. تاخیر در پاسخگویی

 

راه‌ ارتباطی:

مشاهده صفحه اصلی

سخن پایانی

صرافی‌های زیادی در ایران وجود دارند که امکان خرید و فروش و معاملات ارزهای دیجیتال را برای کاربران ایرانی فراهم می‌کنند. برای انجام معاملات امن در این بستر و کمترین ضرر و زیان در خرید و فروش ارزها نیاز است که کاربران با تمام این صرافی‌ها آشنایی داشته باشند. در این مطلب به معرفی ۱۰ مورد از این صرافی‌ها پرداختیم. شما چه تجربه‌ای در زمینه کار با صرافی‌های ارز دیجیتال دارید؟

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا