اینوستونومی
اخباراخبار آلت کوین‌هااخبار ارز دیجیتال

توکن Sei در صرافی‌ها لیست شد

بلاک‌چین Sei ، پروژه لایه ۱، در روز لیست شدن در صرافی‌ها به ارزش بازار کل ۱.۸ میلیارد دلار رسید.

در ۱۵ آگوست، صرافی‌های بزرگی مانند بایننس، بای‌بیت و بیت‌گت مشترکا توکن اصلی شبکه Sei را فهرست کردند. در بایننس، این توکن با قیمت ۰.۰۶۴ دلار باز شد و تا ۰.۴۸ دلار افزایش یافت. در حال حاضر این توکن با قیمت ۰.۱۸ دلار معامله می‌شود. کل عرضه این پروژه، ۱۰ میلیارد SEI و تعداد توکن‌های در گردش آن ۱.۸ میلیارد SEI است.

در همان روز، Sei فاز بتا شبکه اصلی خود را راه‌اندازی کرد. توسعه‌دهندگان این پروژه ادعا می‌کنند که در مرحله آلفا، بیش از ۴۰۰ میلیون تراکنش و ۷.۵ میلیون کیف پول آزمایشی ایجاد شده است. این پروژه ادعا می‌کند که شبکه آن می‌تواند تراکنش‌ها را در عرض ۰.۵ ثانیه نهایی و تا ۲۰۰۰۰ تراکنش را در ثانیه پردازش کند.

این پروژه بر روی کیت توسعه نرم‌افزار Cosmos ساخته شده که برای مقیاس‌پذیری قابلیت‌های معاملاتی صرافی‌های غیرمتمرکز (DEX) با سیستم تطبیق‌دهنده سفارشات و ابزارهای پیشگیری از Front Run طراحی شده است.

جف فنگ، یکی از بنیانگذاران Sei Labs، گفت:«زیرساخت فعلی وب ۳ مقیاس‌ناپذیر و هنوز هم بسیار کند است. وی همچنین اشاره کرد که قرار است ۳۰ اپلیکیشن تا پایان سال روی آن راه‌اندازی شود.»

در این بین، سوشی‌سواپ قصد دارد یک پلتفرم معاملاتی فیوچرز روی پروتکل Sei راه‌اندازی کند

توسعه‌دهندگانی که برنامه‌های خود را در Sei راه‌اندازی کنند به صندوق توسعه اکوسیستم ۱۲۰ میلیون دلاری دسترسی دارند که ۲۰ میلیون دلار از آن به کمک MEXC Global در ژانویه جمع‌آوری شده است. در ماه آوریل، این شرکت ۵۰ میلیون دلار برای صندوق اکوسیستم خود از Bitget و شرکت سرمایه‌گذاری خطرپذیر Foresight Ventures جمع‌آوری کرد. همچنین این شرکت در دور اول جذب سرمایه خود حدود ۵ میلیون دلار در آگوست ۲۰۲۲ جمع‌آوری کرده بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا