اینوستونومی
اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بیت کوین

بیت‌کوین بالاخره ۱۰۰ هزار دلار می‌شود

رابرت کیوساکی، نویسنده معروف، همچنان از نظر سابق خود مبنی بر اینکه بیت‌کوین سقف قبلی خود را خواهد دید و تا ۱۰۰ هزار دلار نیز پیش می‌رود، حمایت می‌کند.
نویسنده پدر پولدار پدر فقیر می‌گوید که خانواده‌های متوسط آمریکایی با مشکل روبرو می شوند زیرا دولت ایالات متحده همچنان به انباشت بدهی‌های بیشتر خود ادامه می‌دهد.
کیوساکی از بیت‌کوین به عنوان «پول مردم» یاد می‌کند و می‌گوید کسانی که دلار آمریکا را پس‌انداز می‌کنند، ارزش پولشان از بین می‌رود. وی در ادامه افزود اگر اقتصاد جهان سقوط کند، بیت‌کوین به ۱ میلیون دلار، طلا ۷۵هزار دلار و نقره به ۶۰ هزار دلار می‌رسد.
کیوساکی در مصاحبه‌ای جدید با دانیلا کامبون می‌گوید که از ایده بیت‌کوین استقبال می‌کند زیرا اعتمادش را به مؤسسات اداره‌کننده کشور از دست داده است.
او گفت: «من بیت‌کوین را دوست دارم زیرا دشمن مشترکی (دولت فدرال، خزانه داری، فدرال رزرو و وال‌استریت) داریم. من به آنها اعتماد ندارم و اگر به آنها اعتماد دارید، دلار پس انداز کنید و برای خود اوراق بخرید.»
در اوایل سال جاری، کیوساکی پیش‌بینی کرد که بیت‌کوین در نهایت به ۱۰۰ هزار دلار افزایش خواهد یافت و تاکید کرد که پادشاه کریپتو برای حفظ ارزش خود نیازی به دخالت دولت ندارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا