اینوستونومی
اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار کیف پول‌ها

پی‌پال برای کاربران منتخب کانون رمزارزی راه‌اندازی می‌کند

کانون رمزارزی (Cryptocurrency Hub)، کلیدی برای پی‌پال است تا خود را به عنوان یک پلتفرم فراگیر ارزهای دیجیتال معرفی کند. این سرویس امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال را در کنار سایر قابلیت‌ها فراهم می‌کند.
غول پرداخت پی‌پال، که اخیرا استیبل‌کوین PayPal USD با پشتوانه دلار را راه اندازی کرده است، شرایط و ضوابط خود را برای معرفی Cryptocurrency Hub به روز کرد. قابلیتی که به کاربران اجازه می‌دهد بیت‌کوین و ارزهای دیجیتال را در حساب پی‌پال خود نگه دارند و با آن تعامل داشته باشند.
به گفته این شرکت، سرویس Cryptocurrency Hub امکان خرید و فروش کریپتو را فراهم می‌کند. علاوه بر این، این پلتفرم خرید از طریق پی‌پال را تسهیل می‌کند، چرا که وجوه، بعد از فروش رمزارزها برای کاربر نگه‌داشته می‌شود.
این کانون رمزارزی برای تبدیل بین PYUSD و سایر دارایی‌های رمزنگاری بسیار مهم خواهد بود. با این حال، همه کاربران پی‌پال نمی‌توانند از این ویژگی جدید استفاده کنند، زیرا شرکت تصمیم دارد دسترسی به آن را فقط به افراد خاصی بدهد. برای شروع، برای واجد شرایط بودن در کانون رمزارزی، کاربر پی‌پال باید یک حساب شخصی پی‌پال و یک حساب موجودی قابل قبول داشته باشد. علاوه بر این، پی‌پال همچنین اطلاعات شناسایی مورد نیاز را که شامل نام، آدرس، تاریخ تولد و شماره شناسایی مالیاتی کاربران را احراز می‌کند.
پس از عرضه این ویژگی، کانون رمزارزی مستقیما به حساب پی‌پال کاربر مرتبط می‌شود و می‌توان با استفاده از اعتبار موجود به آن دسترسی داشت.
راه‌اندازی PayPal USD جامعه کریپتو را به دلیل حدس و گمان‌های متناقض در مورد تأثیر آن بر حوزه کریپتو در مرکز توجه قرار داد چرا که بنظر می‌رسد این استیبل‌کوین مستقیما به دست پی‌پال کنترل می‌شود.
چندین بازرس قرارداد هوشمند تاکید کردند که قرارداد هوشمند PYUSD شامل توابع «freezefunds» و «wipefrozenfunds» است که به ادعای آنها نمونه‌های واضح متمرکزسازی در قراردادهای سالیدیتی هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا