اینوستونومی
اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار صرافی‌ها

تشدید تحریم‌های رمزارزی علیه روسیه

بعد از بایننس، دو صرافی بزرگ ارزدیجیتال دیگر با حذف بانک‌های روسی به علت تحریم‌های مالی بین‌المللی، گزینه‌های پرداخت خود را به روسیه بستند و بانک Tinkoff Bank و Sberbank دیگر در لیست تراکنش‌های همتا به همتا در Bybit و OKX در دسترس نیستند.
به گفته رسانه‌های روسی، کاربران محلی دیگر نمی‌توانند در ازای رمزارز خود از Tinkoff Bank یا Sberbank در پلتفرم‌های OKX و Bybit پول فیات دریافت کنند. گفتنی است که هیچ اطلاعیه رسمی از سوی نمایندگان هر دو شرکت در کانال‌های رسمی اعلام نشده است.
با این حال، در زمان انتشار این خبر، OKX هنوز به کاربران اجازه می‌دهد تا ارز فیات را از حساب های خود در شعبه روسیه بانک Raiffeisen و بانک استاندارد روسیه دریافت کنند. این دو موسسه مالی در فهرست نهادهای تحت تحریم خزانه‌داری ایالات متحده قرار ندارند.
موج جدید توجه به حضور بانک‌های تحریم شده روسیه در گزینه پرداخت صرافی‌های رمزارزی، هفته گذشته، زمانی که وال استریت ژورنال گزارش داد که بایننس Tinkoff Bank و Sberbank را به عنوان روش های انتقال فهرست کرده است، ایجاد شد. در ۲۴ آگوست، Tinkoff و Sberbank از پلتفرم همتا‌به‌همتای بایننس حذف شدند، اما گزینه‌های “زرد” و “سبز” که رنگ‌ برند آنها را نشان می‌دهند، همچنان وجود داشتند. یک روز بعد، WSJ به نقل از یک سخنگوی بایننس گزارش داد که بانک‌های تحریم شده به طور کلی از لیست حذف شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا