اینوستونومی
اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار کیف پول‌ها

ادغام سولانا در متامسک

همکاری شرکت Solflare، ارائه‌دهنده خدمات کیف پول سولانا با متامسک اسنپس، به کاربران متامسک اجازه می‌دهد تا سولانای خود را مستقیما از طریق این کیف‌پول مدیریت کنند.
این همکاری باعث شده است که ورود و استفاده از بلاک‌چین سولانا برای کاربران راحت‌تر باشد. قابلیت جدید با استفاده از افزونه‌ای به نام MetaMask Snaps، به کاربران متامسک اجازه می‌دهد تا با برنامه‌های غیرمتمرکز مختلف (DApps) در اکوسیستم سولانا تعامل داشته باشند.
به نقل از این شرکت، سختی نصب کیف‌پول‌های جدید، مانع از ورود بسیاری از کاربران بالقوه به اکوسیستم آن شده است. این ادغام می‌تواند یک تغییر اساسی برای معرفی سولانا به بزرگترین پایگاه کاربر در وب۳ باشد.
این قابلیت راهی را برای گسترش کاربرد کیف پول متامسک ایجاد کرده است. کریستین مونتویا، مدیر محصول در اسنپس در مورد ادغام اظهارنظر کرد و گفت، همراه کردن کاربران متامسک با برنامه‌های غیرمتمرکز سولانا، گام بزرگی به سمت تجربه کاربری یکپارچه‌تر است.
این قابلیت به‌گونه‌ای‌ طراحی شده است تا به کاربران امکان تعامل را با انواع شبکه‌های مختلف بلاکچینی بدهد. سیمون موریس، رئیس استراتژی ConsenSys، اسنپس را به عنوان یک اپ استور برای متامسک توصیف کرد که به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد برنامه‌های غیر‌متمرکز خود را به نام «Snaps» راه‌اندازی کنند.
به علاوه، این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های SOL، Solana Program Library و توکن‌های غیرقابل تعویض خود را در این زنجیره از طریق متامسک مدیریت کنند. در این اطلاعیه تاکید شده که به کاربران فعلی متامسک، امکان یکپارچه سازی کیف‌پول اتریوم و دیگر زنجیره‌های ماشین مجازی اتریوم (EVM)با بلاکچین سولانا داده شده است.
از آنجایی که سولانا زیرساخت متفاوتی دارد، دسترسی به اکوسیستم آن نیازمند کیف پول‌های مخصوصی مانند Solflare است. با این حال، با این ویژگی جدید، کاربران می‌توانند تعاملات خود را با سولانا از طریق متامسک مدیریت کنند.
برای متصل شدن به سولانا، کاربران متامسک باید یا از وبسایت Solflare بازدید کنند یا کیف پول خود را به هر برنامه‌ای از سولانا متصل کنند. پس از یک فرآیند نصب، کاربران می‌توانند دارایی‌های EVM خود را به سولانا متصل کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا