اینوستونومی
اخباراخبار اتریوماخبار ارز دیجیتال

انتقال نهنگ اتریوم به صرافی‌ها فشار فروش را برای اتریوم نشان می‌دهد

در حال حاضر، بازار کریپتو زیر فشار خرس‌های بازار است و اتریوم از این قاعده مستثنی نیست. در میان مبارزه برای بازیابی قیمت، ورودی‌های عظیمی از اتریوم به صرافی‌های متمرکز وجود داشته است که می‌تواند منجر به اصلاحات بیشتر برای این دارایی دیجیتال در آینده شود.
گزارش‌های متعدد از پلتفرم ردیابی نهنگ زنجیره‌ای Whale Alert نشان می‌دهد که نهنگ‌های اتریوم ممکن است در حجم‌های زیاد از موقعیت خود خارج شوند.
در اولین تراکنش، در روز ۲۲ جولای Whale Alert نشان می‌دهد که یک نهنگ ۱۵ هزار اتریوم را به Gate.io منتقل کرده است. در آن زمان، ارزش معامله حدود ۲۸.۲۸ میلیون دلار بود. با این حال، این تنها یکی از موارد اعلامی بود زیرا ردیاب، انتقال حرکت‌های بزرگ‌تری را به صرافی‌های متمرکز گزارش می‌داد.
مورد بعدی تراکنشی با ۱۹۳۲۸ اتریوم به ارزش ۳۶.۵ میلیون دلار به کوین‌بیس بود. ردیاب همچنین یک تراکنش دیگر به ارزش ۱۵ هزار اتریوم (۲۸.۱ میلیون دلار) را گزارش داد که بار دیگر به صرافی رمزنگاری Gate.io منتقل شده است.
چهارمین تراکنش با ۱۹۳۲۸ اتریوم به ارزش ۳۶.۱۲ میلیون دلار بود که از کیف پول ناشناخته دیگری به کوین‌بیس منتقل شد. و در آخر، یک تراکنش بزرگ با ۱۲ هزار اتریوم (۲۲.۵ میلیون دلار) در ساعات اولیه روز دوشنبه اتفاق افتاد.
این حرکات توسط نهنگ‌های اتریوم می‌تواند پیامدهای منفی برای قیمت اتریوم در آینده داشته باشد. این اتفاق به این دلیل است که وقتی سرمایه‌گذاران کریپتو کوین‌ها را به صرافی‌ها ارسال می‌کنند، معمولا به دنبال فروش و استفاده از نقدینگی عمیقی هستند که صرافی‌های متمرکز فراهم می‌کنند.
اگر این نهنگ‌ها شروع به فروش چنین مقادیر زیادی از اتریوم به صورت ناگهانی کنند، می‌تواند به طور قابل‌توجهی بر قیمت این رمزارز تأثیر بگذارد و با افزایش فشار فروش، سقوط کند.
در حال حاضر، اتریوم شاهد کاهش قیمت‌های خود بوده و در ساعات اولیه روز دوشنبه قبل از بهبود سریع به ۱۸۳۰ دلار سقوط کرده است. چنین کاهش‌های شدیدی می‌تواند ناشی از فروش نهنگ‌ها باشد و اگر تقاضای کافی در بازار برای جذب این عرضه جدید وجود نداشته باشد، قیمت اتریوم می‌تواند یک بار دیگر کاهش را تا کانال ۱۸۰۰ دلار تجربه کند.
در حال حاضر، به نظر می‌رسد که این دارایی دیجیتال در برابر خرس‌ها مقاومت کرده، اما در حال حاضر حمایت ۱۸۵۰ دلاری از دست داده است. حمایت اصلی بعدی ۱۸۰۰ دلار است، مگر اینکه گاوها بتوانند کنترل بازار را به دست گرفته و ۱۹۰۰ دلار را پس بگیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا