مشاوره جهت تبلیغات
اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار دیفای

راه‌اندازی بلاک‌چین مخصوص dYdX

سیستم حاکمیت پروتکل بازار مشتقات dYdX پیشنهادی را برای انتقال به نسخه ۴ و پذیرش DYDX به عنوان توکن لایه اول برای بلاک‌چین بومی پروژه تایید کرده است.
رای‌گیری در ۴ سپتامبر در پلتفرم اسنپ‌شات به پایان رسید و این موضوع تقریبا کل حمایت جامعه را دریافت کرد. این پیشنهاد که توسط Wintermute ارائه شد، ۳۶ میلیون رای از ۳۹۲ آدرس موافق دریافت کرد، در حالی که تنها ۴۳ رای مخالف از چهار آدرس وجود داشت.
در راستای تصمیم حاکمیتی، این پروژه قرار است توکن DYDX را از اتریوم به یک زنجیره اپلیکیشن لایه اول در اکوسیستم Cosmos منتقل کند. در این پیشنهاد طرحی برای توسعه یک قرارداد هوشمند اتریوم وجود دارد که توسط بنیاد dYdX نظارت خواهد شد. این قرارداد برای تسهیل انتقال بدون مجوز توکن‌های DYDX از شبکه اتریوم به زنجیره جدید dYdX در نظر گرفته شده است. آنتونیو جولیانو، بنیانگذار dYdX، گفت در حال حاضر DYDX به طور رسمی برنامه‌ریزی شده است تا توکن اصلی زنجیره خود را داشته باشد.
پروکل dYdX که در سال ۲۰۱۸ تاسیس شد، در بازار مشتقات غیر متمرکز، به ویژه در ارائه معاملات فیوچرز، پیشتاز است. این پلتفرم در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲۴۰ میلیون دلار حجم معاملات را گزارش کرده است و از زمان راه‌اندازی آن در سال ۲۰۲۰، حجم معاملاتی بیش از ۱ تریلیون دلار را جمع‌آوری کرده است.
قراردادهای فیوچرزی که به عنوان «پرپچوال» شناخته می‌شوند، نوعی قرارداد آتی بدون تاریخ انقضا و یکی از محبوب‌ترین انواع مشتقات در بخش کریپتو هستند.
در dYdX نسخه ۴، هر اعتبارسنج شبکه، یک دفترچه سفارش خارج از زنجیره را اجرا می‌کند. سفارش‌های معاملاتی به شبکه ارسال و بین اعتبارسنج‌ها منتشر می‌شوند، که متعاقبا با استفاده از مکانیزم اجماع اثبات سهام، بلوک‌های حاوی سفارش‌های منطبق را تولید می‌کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا