اینوستونومی
اخباراخبار ارز دیجیتالاخبار بلاک چین

USDC در Optimism

شرکت سیرکل اخیرا اعلام کرد که استیبل‌کوین USDC خود را روی دو بلاک‌چین جدید در هفته اول سپتامبر راه‌اندازی خواهد کرد. این شرکت گفته است که USDC در شبکه اصلی آپتیمیزم راه‌اندازی خواهد شد. همچنین اشاره کرد که این نسخه جدید و بومی USDC به تدریج جایگزین نسخه فعلی استیبل‌کوین خواهد شد که از بلاک‌چین اتریوم بریج شده است. نماد نسخه بریج شده از USDC به USDC.e تغییر می‌کند، در حالی که نسخه جدید همان USDC نام‌‌گذاری می‌شود.
پیش از این، سیرکل راه اندازی یک نسخه بومی USDC را در شبکه بیس، لایه دو کوین‌بیس در ۲۹ آگوست اعلام کرده بود. درست مانند سایر راه‌اندازی‌ها، نسخه جدید USDC در بیس به تدریج جایگزین نسخه موجود بریج‌ شده از اتریوم خواهد شد. نسخه بریج شده به USDbC تغییر نام خواهد داد، در حالی که نسخه بومی جدید USDC نام خواهد گرفت.
سیرکل اشاره کرد که این نسخه‌های بومی USDC امکان راه‌اندازی ورودی و خروجی سازمانی را فراهم می‌کنند و دارای پشتیبانی بوده و همواره قابلیت بازخرید دارند. اگرچه سیرکل تاریخی را برای راه‌اندازی در آپتیمیزم یا بیس ارائه نکرد، اما جرمی آلر، مدیرعامل سیرکل، در توییت‌های جداگانه گفته است که در هفته آینده این اتفاق می‌افتد و احتمالا تا قبل از ۹ سپتامبر شاهد راه ‌اندازی یکی از آنها خواهیم بود.
سیرکل این راه‌اندازی را به عنوان بخشی از رویداد «StableSeptember» خود توصیف کرد. این شرکت قبلا اعلام کرده بود که USDC را روی پنج بلاک‌چین در ماه سپتامبر راه اندازی خواهد کرد.
راه‌اندازی‌های هدفمند برای ماه سپتامبر شامل کازماس، نیر، پولکادات و همچنین بیس و آپتیمیزم است. این شرکت همچنین گفت که USDC را در ششمین زنجیره یعنی پالیگان، در ماه اکتبر راه‌اندازی خواهد کرد. این استیبل‌کوین در حال حاضر در پالیگان به صورت بریج شده وجود دارد.
سیرکل علاوه بر راه‌اندازی بر روی بلاک‌چین‌های جدید، در سطح بین‌المللی نیز در حال گسترش است. این شرکت اخیرا از همکاری خبر داده است که در آن شبکه پرداخت آمریکای لاتین Mercado Pago پشتیبانی از USDC را به کاربران شیلیایی ارائه می‌دهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا