اینوستونومی
اخبار آلت کوین‌ها

بزرگترین آزادسازی‌های توکن در اکتبر

پروژه‌های اکسی اینفینیتی، آپتیمیزم و اپتوس آزادسازی‌های قابل‌توجهی را در ماه اکتبر تجربه می‌کنند. طبق سایت TokenUnlocks، توکن بازی اکسی اینفینیتی، بزرگترین آزاد‌سازی توکن خود را خواهد داشت. این پروژه ۱۵.۱ میلیون توکن AXS را در ۲۰ اکتبر منتشر خواهد کرد که ۱۱.۵٪ از عرضه در گردش خود به ارزش تقریبی ۷۱.۸ میلیون دلار است.

بر اساس اطلاعات TokenUnlocks، اکثریت (۲۸.۹ میلیون دلار) آزادسازی‌ها به تیم پروژه تعلق می‌گیرد که ۱۶.۳ میلیون دلار برای سود‌های سپرده‌گذاری، ۱۶ میلیون دلار برای کسب درآمد در بازی، ۸ میلیون دلار به صندوق اکوسیستم و ۲.۶ میلیون دلار به مشاوران اختصاص داده شده است.

پس از انتشار ۳.۴ میلیون توکن AXS (۱۶.۳ میلیون دلار) در ماه جولای، قیمت AXS در عرض چند روز تقریبا ۱۰٪ کاهش یافت. در مجموع، نزدیک به ۲۱۵ میلیون دلار توکن قرار است در ماه اکتبر عرضه شود. علاوه بر اکسی اینفینیتی، آپتیمیزم قرار است ۲۴.۲ میلیون توکن OP را در ۳۰ اکتبر منتشر کند.

این حجم که ۳٪ از عرضه در گردش را تشکیل می‌دهد، در حال حاضر ۳۵.۳ میلیون دلار ارزش دارد. حدود ۱۸.۶ میلیون دلار به مشارکت کنندگان اصلی اختصاص خواهد یافت که ۱۶.۷ میلیون دلار برای سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده است.

قیمت توکن OP از آخرین آزادسازی خود در ۳۰ سپتامبر، ۸٪ افزایش یافته و به ۱.۴۵ دلار رسیده است. این پروژه، ماه گذشته توکن‌های OP به ارزش ۱۶۲ میلیون دلار را در یک معامله خصوصی به منظور مدیریت خزانه‌داری فروخت. اپتیمیزم همچنین به طور مستقیم باقی مانده وجوه درخواست نشده از اولین ایردراپ خود را در آدرس‌های واجد شرایط توزیع کرد و همچنین از یک ایردراپ جدید ۲۶ میلیون دلاری در ماه سپتامبر خبر داد.

بلاک‌چین لایه اول اپتوس که توسط مدیران سابق متا تاسیس شده است، سه آزادسازی را در اکتبر اجرا و ۴.۵ میلیون توکن APT را در ۱۲ اکتبر منتشر می‌کند که معادل ۱.۹۱٪ از عرضه در گردش آن است و ارزشی در حدود ۲۶ میلیون دلار دارد. طبق داده‌های TokenUnlocks، تقریبا ۱۸.۴ میلیون دلار به جامعه این رمز ارز و ۷.۶ میلیون دلار به بنیاد اپتوس اختصاص داده شده است.
اپتوس ماه گذشته ۴.۵ میلیون توکن منتشر کرد. بعد از آزادسازی ماه سپتامبر، قیمت توکن APT با افزایش بیش از ۷ درصدی، در عرض ۷ روز از ۵ دلار به ۵.۳۶ دلار رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا